...

مزایای وکیل طلاق در تهران با گروه وکلای خانواده

 • 1
  مشاوره تلفنی رایگان با وکیل
 • 2
  متخصص در امور خانواده و طلاق
 • 3
  حق الوکاله به صورت اقساطی
 • 4
  انجام صفر تا صد موضوع طلاق
 • 5
  با کمترین هزینه در بین وکلا
 • 6
  تضمین کیفیت مشاوره و انجام وکالت
 • 7
  بدون نیاز به حضور در دفتر
 • 8
  طلاق از طرف زن و طلاق از طرف مرد

بهترین وکیل طلاق در تهران با سابقه بالا

بروزرسانی: ۲۲ خرداد ۱۴۰۳

طلاق آخرین راه جدایی و پایان دادن به زندگی مشترک است. زوجینی که زمانی به یکدیگر علاقمند بودند، تصمیم می گیرند که به زندگی زناشویی خود پایان بدهند. و به موجب یکی از اقسام طلاق از جمله طلاق بائن و یا توافقی از یکدیگر جدا شوند.این حق زوجین است که وکالت در امر طلاق را به وکیلی متخصص واگذار کنند تا او به نمایندگی از جانب زوج و زوجه، در محاکم حضور پیدا کند و در مقام دفاع از حقوق زوج و زوجه باشد.

یکی از سوالات رایج در زمان نیاز به وکیل خانواده در تهران برای بسیاری از افراد این است که بهترین وکیل خانواده در غرب تهران یا بهترین وکیل خانواده در سعادت آباد چه کسی است؟

معرفی ما

گاهی اوقات زوجین، به هر دلیلی  تمایلی ندارند که خود عهده دار انجام امور طلاق در دادگاه باشند لذا تصمیم می گیرند که مراحل طلاق خود را به وکیلی که تخصص کافی  به امور طلاق دارد بسپارند تا هم از حضور در محکمه خلاص شوند و هم طلاق خود را در سریع ترین زمان ممکن اجرا کنند. شما می توانید با برخوردار شدن از خدمات گروه وکلای خانواده، بدون هیچ دغدغه ای، طلاق خود را جاری کنید.

طلاق و اقسام آن

طلاق پایان دادن به زندگی شرعی و قانونی زوجینی است که زمانی رابطه زوجیت فی مابین آنها برقرار بوده است.

اقسام طلاق

 • طلاق ممکن است بائن باشد و از جانب زوج یا زوجه به دادگاه تقدیم شود. زوج و یا زوجه ای که دیگر تمایلی به ادامه زندگی ندارند و به حدی تنفر و کراهت از یکدیگر رسیده اند تصمیم می گیرند که به صورت یک طرفه، تقاضای خود را به دادگاه مبنی بر طلاق ارائه دهند.
 • طلاق ممکن است توافقی باشد و ازاراده زوج و زوجه که تمایلی به ادامه زندگی مشترک ندارند ناشی شده باشد.

وکیل طلاق کیست و چه وظیفه ای دارد؟

به وکیلی که حوزه فعالیت را خود اختصاص به دعاوی خانواده داده و نسبت به پرونده های طلاق تجربه و تخصص کسب کرده وکیل طلاق گفته می شود.این وکیل با تجربه، با عهده دار شدن پرونده های طلاق طی سالیان متمادی توانسته به تمامی اصول و فنون طلاق آگاهی پیدا کند و بهتر از هر وکیل دیگری از حقوق زوج و زوجه دفاع کند.

 

وظایف وکیل طلاق

وکیل طلاق به شرح ذیل وظایفی دارد:

 • وکیل طلاق قرار است به نمایندگی از جانب زوج و زوجه، عهده دار امر طلاق شود.
 • وکیل طلاق قرار است از جانب موکلین خود که زوج و زوجه هستند اقامه دعوی کند و دادخواست حقوقی طلاق را که می تواند طلاق بائن باشد یا توافقی به دادگاه ارائه دهد.
 • به نیابت از زوجین در جلسات دادرسی دادگاه شرکت کند.
 • اگر نیاز است که نسبت به رای بدوی طلاق، اعتراضی صورت گیرد در محاکم تجدید نظر خواهی و فرجام خواهی اقامه دعوی کند و لایحه دفاعی تقدیم دادگاه نماید.

چرا نیاز به وکیل طلاق داریم؟

پیچیدگی و حساسیت پرونده طلاق، زوجین را به آن واداشته که از خدمات وکیل متخصص برخوردار شوند و انجام امور طلاق خود را به وکیل واگذار کنند. گاهی اوقات زوجین این گونه تصور می کنند که برای اجرای طلاق نیازی به وکیل ندارند و خود می توانند عهده دار پرونده طلاق باشند.جایی که طلاق قرار است توافقی باشد و یا به اراده زوج واقع شود وجود وکیل شاید الزامی نباشد اما اگر درخواست دهنده  زوجه باشد وجود وکیل طلاق اهمیت به سزایی داشته و منجر می گردد که به خواسته زوجه مبنی بر اجرای طلاق، ترتیب اثر داده شود.

حضانت و سلب حضانت بیشتر بخوانید: حضانت و سلب حضانت و آشنایی کامل با قوانین آن

بهترین وکیل طلاق در تهران

 • بهترین وکیل طلاق در تهران کسی است که به پرونده های خانواده از جمله طلاق، آگاهی کافی دارد.
 • این وکیل کسی است که قوانین راجع به طلاق را می داند و به تفاوت بین طلاق توافقی و بائن آگاهی دارد.
 • این وکیل می داند که در چه شرایطی طلاق از جانب زوجه پذیرفته می شود و موارد عسر و حرج شامل چه مواردی می شود.

چگونه اقدام به جستجوی بهترین وکیل طلاق کنیم؟

چگونه اقدام به جستجوی بهترین وکیل طلاق کنیم؟

۱.برای جستجوی بهترین وکیل طلاق می توانید از دوستان و آشنایان خود کمک بگیرید.

۲.می توانید به وب سایت کانون وکلا مراجعه کنید و با جستجوی واژه وکیل خانواده، بهترین وکیلی را که تخصص در امر طلاق دارد انتخاب کنید.

و در آخر به شما پیشنهاد می شود که از خدمات تیم وکیل خانواده، بهره مند شوید و انجام طلاق خود را به وکلای ما بسپارید.

هزینه وکیل طلاق

حق الزحمه وکیل طلاق، به موجب تعرفه ای است که سالیانه از سوی کانون مرکز وکلا و مشاورین قوه قضاییه تعیین می گردد.طرفین قرارداد، الزامی به تبعیت از این تعرفه تعیینی ندارند و می توانند به موجب قرارداد وکالت، در رابطه با میزان حق الزحمه وکیل، تصمیم گیری کنند.

این حق الزحمه به عواملی بستگی دارد:

استرداد جهیزیه بیشتر بخوانید: استرداد جهیزیه و چگونگی انجام آن با سیاهه یا بدون آن

 • نوع پرونده

وکیل طلاق ممکن است وکالت پرونده طلاق توافقی را عهده دار شود و یا از جانب زوج و یا زوجه به صورت یک طرفه، روند پرونده را برعهده گیرد. نوع پرونده طلاق، در حق الوکاله وکیل تاثیر می گذارد.

 • تجربه و تخصص وکیل

تجربه و تخصص وکیل، از دیگر عواملی است که می تواند  در میزان حق الزحمه وکیل تاثیر بگذارد.

 • مرحله رسیدگی

اینکه وکیل قرار است رسیدگی به پرونده را در کدام مرحله دادرسی عهده دار شود در حق الوکاله وکیل تاثیر می گذارد.

چگونه اقدام به جستجوی بهترین وکیل طلاق کنیم؟

 طلاق توافقی

طلاق توافقی یکی از اقسام طلاق است که به اراده زوج و زوجه ای که تمایلی به ادامه زندگی مشترک خود ندارند جاری می گردد.اجرای این طلاق تشریفاتی را دارد که ما در مقاله جداگانه  به بررسی آن پرداخته ایم. شما می توانید جهت آگاهی نسبت به اجرای طلاق توافقی، سری به این مقاله بزنید.

نتیجه گیری

نفقه فرزند بیشتر بخوانید: نفقه فرزند و بررسی شرایط آن برای مطالبه

ما در این مقاله، وکیل طلاق را معرفی و شرح وظایف او را مورد بررسی قرار دادیم. گفتیم که وکیل طلاق، کسی است که به پرونده های خانواده که طلاق یکی از اقسام آن است آگاهی و تسلط کافی دارد و بهتر از هر وکیل دیگری، می تواند عهده دار اجرای طلاق باشد.

پیشنهادات

تیم حقوقی وکیل خانواده، با داشتن سابقه وکالت در پرونده های خانواده از جمله طلاق، توانسته بهترین خدمات حقوقی را به موکلین خود که زوج و زوجه هستند ارائه دهد. شما می توانید جهت برخورداری از خدمات تیم ما از طریق راه های ارتباطی که در سایت به آن اشاره شده با ما در تماس باشید.

برخی از سوالات متداول

وکیل طلاق کیست و چه وظایفی دارد؟

وکیل طلاق کسی است که به اصول و قوانین خانواده، آگاهی و تسلط کافی دارد و بهتر از هر وکیل دیگری می تواند عهده دار پرونده طلاق زوج و زوجه باشد.

چرا زوجین ترجیح می دهند انجام امور طلاق خود را به وکیل طلاق واگذار کنند؟

پروسه طلاق پیچیدگی هایی دارد که ممکن است زوجین را در مسیر پرونده با مشکلاتی مواجه سازد من باب این امر زوجین ترجیح می دهند که پرونده طلاق خود را به وکیلی متخصص بسپارند تا بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن حکم طلاق خود را از دادگاه خواستار شوند.

لینک کوتاه

https://vakil-khanevade.com/?p=142

اشتراک گذاری این مطلب

سوالات و نظرات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان مشاوره تلفنی رایگان - 02191001312