...

بهترین مشاوره حقوقی خانواده در تهران به صورت تلفنی و آنلاین

مسائل حقوقی خانواده از جمله مسائلی است که تمام افراد جامعه را حداقل برای یک بار درگیر خود می‌ سازد. به سرانجام رساندن امور حقوقی مربوط به خانواده به نحو مطلوب به دلیل آنکه برای افراد بار معنوی و عاطفی زیادی دارد از اهمیت بسیاری برخوردار است.

مشاوره با وکیل متخصص به صورت رایگان

 

حضور یک وکیل و مشاور حقوقی متخصص در حقوق خانواده و ارائه مشاوره حقوقی خانواده در انجام این امور حقوقی به شما اطمینان می دهد که اقدامات خود را در کمال آرامش و امنیت حقوقی انجام دهید. گروه وکلای خانواده با حضور بهترین و مجرب ترین وکلای خانواده می توانند به تناسب شرایط و نیاز شما انواع خدمات از جمله مشاوره حقوقی خانواده را به شما ارائه دهند. این مشاوره بسته به نباز شما از مشاوره حضوری تا مشاوره تلفنی رایگان را در بر می‌گیرد.

در این مقاله با انواع مشاوره حقوقی خانواده و ضرورت استفاده از آن گروه وکلای خانواده آشنا خواهید شد.

چرا باید از مشاوره حقوقی خانواده استفاده کنیم؟

حقوق خانواده یکی از مهمترین و در عین حال پیچیده ترین دعاوی در دادگاه های ایران است که به دلایل مختلف ممکن است سال ها به طول بینجامد و به نتیجه ای نرسد. برای مثال دعاوی طلاق به دلیل اختلافات زیادی که میان طرفین به وجود می آورد یکی از دشوارترین دعاوی خانواده به شمار می آید که حل و فصل آن نیاز به دریافت مشاوره حقوقی خواهد داشت.

علاوه بر این، دریافت مشاوره حقوقی خانواده به شما کمک می‌ کند تا علاوه بر حل و فصل دعاوی در هنگام پیگیری آن ها، با رعایت برخی نکات ساده پیش از آنکه کار به طرح دعوا برسد از طرح دعوا جلوگیری کنید یا حقوق خود را تا حد امکان تضمین نمایید. برای مثال اگر پیش از وقوع عقد نکاح و تنظیم سند رسمی ازدواج از مشاوره حقوقی خانواده درمورد عقد ازدواج استفاده کنید می توانید بر اساس شروط ضمن عقد ازدواج که بتواند خواسته های شما را تامین کند از وقوع اخلاف در آینده جلوگیری کنید.

نحله چیست بیشتر بخوانید: نحله چیست و مطالبه آن چه شرایطی دارد و فرق آن با اجرت المثل

در نتیجه، دریافت مشاوره حقوقی پیش از هر گونه اقدام در زمینه مسائل حقوقی به شما کمک می‌ کند علاوه بر کسب نتیجه بهتر،  زمان و هزینه کمتری برای رسیدن به نتیجه دلخواه خود صرف کنید.

موارد استفاده از مشاوره حقوقی خانواده

حقوق خانواده یکی از شاخه های گسترده دانش حقوق است که به دلیل همین گستردگی نیاز به استفاده از تخصص و تجربه ویژه وکلا و مشاوران حقوقی در امور خود دارد. موضوعات حقوق خانواده که نیاز به دریافت مشاوره حقوقی خانواده دارند امور متنوعی را شامل می شوند که از امر ازدواج تا طلاق و ارث و میراث را در بر می گیرد. در این قسمت مهمترین دعاوی حقوقی که با توجه به پیچیدگی های خاص خود نیاز به دریافت مشاوره تخصصی دارند برای شما آورده شده است.

  • عقد ازدواج: انجام ازدواج یکی از مهمترین موضوعات حقوق خانواده است که با توجه به قوانین خاص ایران لازم است حتما درمورد آن مشاوره حقوقی دریافت کنید. آگاهی از قوانین مهریه و انواع آن، حق طلاق و کلیه شروط ضمن عقدی که طرفین می توانند در زمان ازدواج درمورد آن ها توافق کنند نقش مهمی در پیشگیری از دعاوی احتمالی در آینده دارد و علاوه بر صرفه جویی در هزینه به نحو مطلوب تری حقوق شما را تضمین می کند.

برای مثال در صورتی که زنان با نحوه گرفتن حق طلاق از همسر خود آشنایی داشته باشند در آینده مشکلات مربوط به طلاق از سوی زنان ایجاد نمی شود. و همچنین اگر مردان در خصوص میزان و نحوه درج مهریه در سند ازدواج مشاوره حقوقی دریافت کنند مشکلات مربوط به دعاوی مهریه را در آینده نخواهند داشت.

  • دعاوی طلاق: رابطه زناشویی ممکن است به هر دلیل با موفقیت ادامه پیدا نکند و طرفین امکان زندگی مشترک در کنار یکدیگر را نداشته باشند. در این صورت طلاق با توجه به اینکه متقاضی آن زن باشد یا شوهر یا آنکه طلاق با رضایت هر دو طرف یعنی به صورت طلاق توافقی باشد فرایند طلاق متفاوت خواهد بود. در کنار اصل طلاق امور دیگری مانند مهریه یا حضانت فرزند هم وجود دارد که هر یک از این موارد قوانین خاص خود را دارد و در صورت عدم استفاده از مشاوره حقوقی خانواده در این موارد ممکن است به علت ناآگاهی و عدم اقدام در زمان مناسب برخی حقوق خود را از دست بدهید.
  • مطالبه مهریه: دعاوی مربوط به مطالبه مهریه حجم زیادی از دعاوی خانواده را تشکیل می دهد. مطالبه مهریه حتی بدون درخواست طلاق و اجرای آن هم می تواند صورت بگیرد. اگر مهریه از نوع عند المطالبه باشد زن می تواند هر زمان که خواست آن را مطالبه کند و اگر مرد با وجود توانایی مالی آن را پرداخت نکند، زن می تواند با معرفی اموال متعلق به مرد درخواست توقیف به دلیل عدم پرداخت مهریه را به اجرای احکام دادگستری ارائه دهد. مطالبه مهریه با توجه به شرایط هر پرونده دشواری های خاص خود را دارد که باید حتما از مشاوره حقوقی خانواده در خصوص آن استفاده کنید.
  • دریافت حضانت فرزندان: گرفتن حضانت فرزند برای بسیاری از زوجین مهمتر از دیگر حقوق ناشی از ازدواج است و برای آن ها ارزش معنوی بسیار زیادی دارد. به همین دلیل آن ها تمام تلاش خود را می کنند تا حق نگهداری یا همان حضانت فرزند را به دست بیاورند.

حضانت فرزندان در زمان زندگی زناشویی و زندگی زوجین با یکدیگر بر عهده هر دوی پدر و مادر است اما زمانی که زوجین از یکدیگر جدا می شوند، حضانت فرزند یا فرزندان به یکی از آن ها داده می شود. اگر زوجین توافقی در این خصوص انجام دهند دادگاه به همان توافق عمل می کند اما اگر توافقی در این مورد نداشته باشند، بر اساس قانون حضانت دختر تا هفت سالگی و حضانت پسر تا دو سالگی با مادر است. اگر هر یک از زوجین صلاحیت نگهداری فرزند را نداشته باشد دادگاه حضانت را به پدر یا مادری که صلاحیت نگهداری را داشته باشد می دهد.

طلاق به دلیل نداشتن رابطه زناشویی بیشتر بخوانید: طلاق به دلیل نداشتن رابطه زناشویی

  • دعاوی ارث و میراث: یکی دیگر از دعاوی خانواده که ممکن است اختلافات زیادی را در میان افراد ایجاد کند دعاوی مربوط به ارث و میراث و نحوه تقسیم اموال و دارایی های متوفی است. حتی بدون وجود اختلاف نظر میان اعضای خانواده نیز پیگیری امور ارث و میراث نکات حقوقی مهمی دارد که لازم است حتما آن ها را به کمک وکیل مجرب خانواده و دریافت مشاوره حقوقی خانواده انجام دهید.

موارد استفاده از مشاوره حقوقی خانواده

برای مثال برای تقسیم ارث بر اساس دارایی متوفی لازم است مراحل خاصی مانند دریافت گواهی انحصار وراثت که وراث متوفی را به صورت قانونی مشخص می کند و پرداخت مالیات بر ارث را طی کنید که هر یک از آن ها به کمک وکیل یا مشاور حقوقی مجرب سریع تر طی خواهد شد.

در هر یک از این موارد اگر شخص خارج از کشور سکونت داشته باشد شرایط پیچیده تری ایجاد می شود که لازم است به طور ویژه در خصوص آن مشاوره داشته باشید. در ادامه نحوه مشاوره به صورت تلفنی و آنلاین در گروه وکلای خانواده که برای افراد ساکن در خارج از کشور مناسب است را توضیح می دهیم.

مشاوره حقوقی خانواده به صورت تلفنی و آنلاین هم ممکن است؟

مشاوره حقوقی خانواده در گروه وکلای خانواده کاملا به تناسب نیاز و شرایط شما شخصی سازی می شود. به این معنا که شما می توانید با توجه به نوع پرونده خود و همچنین هر شرایط ویژه ای که داشته باشید خدمات حقوقی این مجموعه از جمله مشاوره حقوقی خانواده را دریافت کنید.

حق الوکاله طلاق بیشتر بخوانید: حق الوکاله طلاق در گروه وکلای خانواده به چه شکل می باشد؟

برای مثال اگر امکان حضور در محیط و دریافت مشاوره حضوری نداشته باشید، گروه وکلای خانواده مشاوره حقوقی خانواده را به صورت تلفنی یا آنلاین و در هر زمانی که خودتان بخواهید به شما ارائه می دهند. این موضوع برای کسانی که خارج از کشور هستند یا به هر دلیل دیگری امکان استفاده از مشاوره حضوری را ندارند امر تعیین کننده ای است که گروه وکلای خانواده به آن توجه کرده اند. برای استفاده از مشاوره حقوقی خانواده به صورت تلفنی و آنلاین کافی است از طریق راه های ارتباطی با گروه  وکلای خانواده وقت مورد نیاز خود را اعلام کنید.

مشاوره حقوقی رایگان در زمینه خانواده

یکی از موارد بسیار مهم در دریافت مشاوره حقوقی خانواده امکان استفاده از مشاوره حقوقی رایگان است. مشاوره حقوقی رایگان به افرادی که نیاز به راهنمایی و مشاوره فوری دارند کمک می کند تا در سریع ترین زمان ممکن بتوانند اطلاعات حقوقی مورد نیاز را  بدون هیچ دغدغه ای نسبت به امور مالی از وکیل و مشاور حقوقی مجرب دریافت کنند.

امکان دریافت مشاوره حقوقی رایگان درمورد تمامی موضوعات حقوق خانواده از جمله ازدواج، طلاق توافقی، حضانت، مهریه، حکم رشد، ارث و میراث و… در گروه وکلای خانواده فراهم شده است تا مراجعان در کمال اطمینان خاطر بتوانند اطلاعات حقوقی مورد نیاز خود را دریافت کنند. برای آشنایی با شرایط استفاده از این نوع مشاوره کافی است با متخصصان ما در گروه وکلای خانواده تماس بگیرید.

مشاوره حقوقی رایگان در زمینه خانواده

چرا گروه وکلای خانواده؟

گروه وکلای خانواده یک مجموعه حرفه ای متشکل از بهترین وکلای طلاق است که به دلیل تمرکز ویژه بر روی امور حقوقی مربوط به خانواده، خدمات حقوقی متفاوت و تخصصی تری نسب به دیگر مجموعه های حقوقی ارائه می دهند. دارا بودن تجربه در کنار دانش درمورد قوانین و مقررات و رویه قضایی موجود در محاکم دادگستری در دستیابی به نتایج مطلوب در دعاوی حقوقی نقشی انکارنشدنی دارد. به همین دلیل مراجعه به وکیل یا مشاوری که درمورد پرونده شما دارای دانش و تجربه کافی باشد به شما کمک می‌ کند تا در نهایت اطمینان خاطر امور حقوقی خود را انجام دهید.

گروه وکلای خانواده با سابقه چندین ساله در طرح دعاوی حقوقی و انجام دیگر امور حقوقی مربوط به حقوق خانواده این دانش و تجربه را در کنار هم قرار داده اند تا بهترین کیفیت ممکن را در ارائه مشاوره حقوقی خانواده فراهم کنند.

در گروه وکلای خانواده تلاش کرده ایم به تناسب شرایط مراجعان خود انواع خدمات حقوقی را در بسترهای گوناگون از جمله مشاوره حضوری، تلفنی یا آنلاین و همچنین مشاوره حقوقی رایگان فراهم نماییم. برای آشنایی بیشتر با نحوه استفاده از خدمات حقوقی گروه وکلای خانواده با ما تماس بگیرید.

لینک کوتاه

https://vakil-khanevade.com/?p=373

اشتراک گذاری این مطلب

سوالات و نظرات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان مشاوره تلفنی رایگان - 02191001312